Pierwsza Tablica Kanban
z Asystentem AIŁatwiejsze planowanie pracy dzięki wspomaganiu sztuczną inteligencją

Sztuczna inteligencja (AI) staje się potężnym narzędziem w naszym coraz bardziej cyfrowym świecie, a jej wpływ można dostrzec w wielu branżach. W dziedzinie produktywności i organizacji, AI ma potencjał zrewolucjonizowania tego jak pracujemy! W Kanban Tool wykorzystaliśmy siłę OpenAI® do stworzenia nowej funkcji: Asystenta AI. W oparciu o algorytmy uczenia maszynowego, Asystent AI przeanalizuje twoje potrzeby i zasugeruje przepływ pracy oraz listy kontrolne optymalne dla twojego projektu, pozwalając ci zwiększyć wydajność i zawsze być o krok przed konkurencją.

Przedstawiamy Asystenta Tablicy

Wystarczy kilka kliknięć, aby Asystent AI wygenerował optymalny układ tablicy i typy kart w oparciu o cel twojego projektu. Wystarczy że zaznaczysz pole wyboru "Użyj Asystenta AI do pomocy w budowie tablicy" i opiszesz do czego planujesz jej używać. Asystent AI zrobi resztę, dostarczając ci szereg sugestii, które możesz dostosować do swoich potrzeb. Zapomnij o ręcznym konfigurowaniu przepływu zadań - przywitaj bezproblemowe rozpoczynanie projektów!

Inteligentne Sugestie Elementów Listy

Otrzymuj propozycje elementów listy dostosowane do twoich zadań. Podczas edycji kartki, Asystent AI może ci zasugerować elementy listy idealnie pasujące do danego przedmiotu pracy. Wystarczy, że wypełnisz pole "Co chciałbyś zrobić?", klikniesz "Pobierz sugestie", a otrzymasz propozycje elementów listy. Często, gdy mamy do czynienia z nowym lub trudnym zadaniem, sugestie AI dotyczące list dla danych tematów pracy mogą okazać się niezwykle pomocne i stanowić jasną ścieżkę ukończenia pracy, zapewniając, że nic nie zostanie przeoczone lub zapomniane.

Proponowanie elementów listy na kartce Kanban Tool z asystentem AI

Skup się na Celach, nie na Zadaniach

Jeśli potrzebujesz czegoś więcej niż tylko listy elementów i nie jesteś pewien, od czego zacząć, po prostu opisz, co chciałbyś zrobić, a nasz asystent AI wygeneruje szereg kartek Kanban dostosowanych do twojego celu. Możesz wybrać, które z nich dodać do swojej tablicy. Zyskawszy pewność, że masz już przed sobą odpowiednie elementy pracy, łatwiej będzie ci osiągnąć cel.

Generowanie propozycji zadań na tablicy Kanban Tool z asystentem AI

Lider w Organizacji Pracy Zasilanej AI

Jesteśmy dumni, że Kanban Tool jako pierwszy serwis Kanban oferuje innowacyjną technologię asystenta AI. Wierzymy, że AI jest w stanie zrewolucjonizować sposób organizacji pracy i całą parą angażujemy się wyznaczanie nowych granic technologicznych możliwości. Nasz Asystent sztucznej inteligencji to dopiero początek - mamy ekscytujące plany odnośnie przyszłych sposobów integracji, a wszystko po to, by pomóc ci pracować wydajniej, udoskonalać twoje planowanie pracy i ułatwić ci osiąganie celów. Wypróbuj Kanban Tool już dziś by odkryć potęgę zarządzania wizualnego ze wsparciem sztucznej inteligencji.